עורך דין מקרקעין בקריות

חן – משרד עורכי דין

בין אם אתם מחפשים לקנות את הדירה הראשונה שלכם, מחפשים בית גדול יותר או שוקלים לרכוש נכס להשקעה בקריות. 

זה יהיה חכם מצדכם לפנות לעורך דין מקרקעין בקריות ב חן – משרד עורכי דין.

אך לפני כן, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לרכוש את הדירה שמתאימה לכם.

בנוסף גלו מה תפקידו של עורך דין מקרקעין בקריות בתהליך הרכישה. ולמה הבדיקות שהוא מבצע כל כך חשובות לפני חתימה על עסקה.

איך עורך דין מקרקעין בקריות יכול לעזור לכם?

רכישה ומכירה של דירת מגורים היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר שאדם מעורב בהן לאורך חייו. בשל מציאות זו, חשוב לעבוד עם עורך דין מקרקעין בקריות שמכיר את האזור וידאג לאינטרסים שלכם. אנו ערוכים לענות על החששות שלך ולטפל בכל נושא משפטי שעלול להתעורר במהלך רכישה או מכירה של דירת המגורים.

עורכי הדין במשרדנו ליוו מאות לקוחות מרוצים בתהליך רכישה או מכירה של דירת מגורים בקריות. אנו מוכרים באזור הקריות כמשרד עורכי דין אמין ובעל ניסיון רב בתחום המקרקעין. צוות עורכי הדין למקרקעין במשרדנו יפעל כדי להגן עליכם מפני בעיות משפטיות עתידיות הקשורות בנכס שלכם באמצעות בדיקה מדוקדקת ובחינה של כל ההיבטים של עסקת הנדל"ן שלכם.

טיפ 1 של עורך דין מקרקעין בקריות:
בדקו את מחירי הדירות באזור המועדף עליכם

על מנת שתגיעו למחיר הנכון עבורכם, חשוב שתחקרו לעומק את שוק הדירות באזור שבחרתם.

עורך דין מקרקעין בקריות ב חן עורכי דין ממליץ שתבדקו את מחירי המכירה האחרונים עבור דירות זהות בגודל ובמיקום. הסתכלו על מגמות המחיר הכוללות לאורך השנה והשנים האחרונות – היעזרו בלוחות כמו מדלן ויד 2. שקלו לרכוש דירה באזורים סמוכים כאלטרנטיבות זולות יותר.

הקפידו לבדוק את המרחק לצירים ראשיים (כביש ראשי, תחנות רכבת וכ"ו), לרבות בתי ספר ומוסדות עירוניים. התייעצו עם מתווכי נדל"ן באזור וקבלו מהם כל מידע נוסף שעשוי לסייע לכם בקבלת החלטה.

כדי ליהנות מהשירות האישי של עו"ד מנוסה בנדל"ן, צרו איתנו קשר בטלפון 04-800-8000 או השאירו פרטים.

מוכרים או קונים נדל"ן?

טיפ 2 של עורך דין מקרקעין בקריות:
בדקו את הדירה שבחרתם

מצאתם מספר דירות שעונות לצרכים שלכם? תגיעו לביקור בדירה ורשמו את הליקויים שמצאתם בה (רטיבות, סדקים, נראות חיצונית, נזילות, ועוד). באפשרותכם גם לפנות לבעל מקצוע עם מכשור מתאים. הוא יוכל לבחון את הדירה לעומק ולתת לכם תמונה אמיתית של מצבה.

בנוסף וחשוב שלא תתעצלו ותצאו לטייל בסביבת המגורים. תיחשפו לשכונת המגורים, מתקנים ומבנים שנמצאים בסמוך לדירה, רמת התחזוקה בבניין המשותף ועוד.

תוכלו גם לקחת צעד נוסף ולשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין על מנת שיעריך עבורכם את שווי הדירה.

דברו עם עורך דין מקרקעין בקריות

קונה נבון מבין שבדיקת הנכס הוא נחוץ והכרחי בעסקה שעשויה להיות החשובה ביותר בחייו. בדיקות נועדו לחשוף ליקויים תכנוניים או משפטיים שעלולים להשפיע באופן מהותי על ערך הנכס. צור קשר עם עורך דין מקרקעין בקריות ב חן משרד עורכי דין, כדי שידריך אותך בתהליך הבדיקה ויסייע לך בתהליך הרכישה.

כיצד עורך דין מקרקעין בקריות יכול לעזור לך?

לפני רכישה או מכירה של נכס? אנא פנה לצוות שלנו לפני קבלת החלטות או נקיטת פעולה כלשהי.

כשאתה מתקשר לעורכי דין חן, אתה תדבר עם מישהו שמכיר עסקאות מקרקעין, שיודע למה אתה זקוק ויכול להציע לך את הייעוץ הטוב ביותר.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין מקרקעין:

    • אנו מתמחים בדיני מקרקעין ויכולים לעבור על האפשרויות שלך.
    • אנו נתאם לך פגישת ייעוץ ללא עלות עם אחד מעורכי הדין למקרקעין שלנו כדי לראות כיצד נוכל לעזור לך.
    • מעבר לניסיון בעסקאות נדל"ן יש לנו ניסיון רב בליטיגציה וניהול מו"מ.
    • אנחנו שם כדי לענות על כל השאלות שלך.

הנה כמה בדיקות חשובות שעורך דין מקרקעין
בקריות יבצע לפני רכישה דירה

עיון בנסח טאבו

הפעולה הראשונה שעורך דין מקרקעין בקריות יבצע עבורכם היא להוציא נסח טאבו של הדירה.

בנסח טאבו נקבל תיאור ראשוני אודות הדירה (שטח הדירה, מיקומה במבנה, קומה, הצמדות, שטח משותף, חניות, מחסנים וכדומה).

בנוסף עיון בנסח טאבו יתן לנו תמונת מצב אודות הזכויות הרשומות על הדירה. המטרה הראשונה היא לבדוק אם זכויות הבעלות בדירה רשומות על שם המוכר. כמו גם נבדוק אם ישנן מגבלות חוקיות לבצע עסקה בדירה ולהעבירה על שם הקונה. כגון עיקולים, שעבודים, משכנתאות, זכויות של צדדים שלישיים הרשומים על הדירה.

עיון בתשריט בית משותף

הפעולה השניה היא לעיין בתשריט בית משותף שהופקד בטאבו ובמחלקת הנדסה בעירייה. תשריט בית משותף מכיל את תוכנית הדירה, תוכנית קרקע, תוכנית חניות, תוכנית רכוש משותף. באמצעות עיון בתשריט נדע אם הזכויות בדירה כפי שתוארו על ידי המוכר תואמות למצב התכנוני שלה.

בעוד נסח הטאבו חושף בפנינו את מצבת הזכויות בדירה, תשריט הדירה חושף בפנינו את תוכנית הדירה הרשומה.

באמצעות התשריט עורך דין מקרקעין בקריות יוודא שתיאור הדירה על ידי המוכר תואם לתוכנית הדירה ומיקומה במבנה. ניחשף למיקומה המדויק של הדירה במבנה וההצמדות אליה. כמו גם ניחשף לשטח הדירה, חלוקת הדירה והגבולות הפנימיים והחיצוניים של הדירה. בנוסף נוכל לוודא שאין חריגות בנייה בדירה או שינויים שביצע המוכר לאחר רישום הדירה.

לדוגמה נסח הטאבו מציג לנו שיש לדירה הרשומה חנייה צמודה. המוכר מציג בפנינו תמונה שמיקומה של החנייה הוא בחניון התת קרקעי. באמצעות תשריט החניות נוודא שהחנייה שהציג לנו המוכר היא אכן זו ששייכת לדירה.

בעת הגשת בקשה למשכנתא, הבנק למשכנתאות יזדקק כמעט בוודאות לתשריט דירה. תשריט הדירה משמש את השמאי מטעם הבנק להעריך את שווי הדירה. אם לא תמסור את התוכנית, יחול עיכוב בטיפול בבקשת המשכנתא שלך.

עיון בתיק הבניין שבמחלקה ההנדסית בעירייה

עיון בתיק הבניין במחלקת ההנדסה בעירייה יחשוף בפנינו מידע קריטי אודות הנכס.

למשל האם ניתן היתר בנייה, קיומם של צווי־הריסה, אישומים תלויים ועומדים המלמדים על חריגה או סטייה מן המותר בבנייה. כמו גם בתיק הבניין נמצא את תוכנית ההגשה (המכונה גם: גרמושקה). עיון בתוכנית ההגשה תחשוף בפנינו את תיאור הנכס, תוכניות של כל קומה, מהם השימושים המותרים בנכס ועוד.

עורך דין מקרקעין בקריות? חן - משרד עורכי דין

עורכי הדין שלנו ידריכו אותך בתהליך, יסבירו את הזכויות והחובות שלך וישימו את האינטרסים שלך במקום הראשון. אנו נבצע את כל הבדיקות הדרושות, ונייעץ לכם בכל מידע חשוב על הנכס החדש שלך. חושבים לרכוש או למכור דירה? התקשרו אלינו עוד היום ושוחחו עם עורך מקרקעין בקריות שיתן לכם תשובות.

חן - משרד עורכי דין

אנו מהווים בית לעורכי דין מובילים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו. המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים ומוערכים, בעלי יכולת ליטיגציה גבוהה ביותר בכל ערכאות המשפט.

ההתמקדות שלנו במקרקעין אפשרה לנו לפתח עומק וניסיון ייחודי בתחום. דבר שמאפשר לנו לנקוט בגישה בלתי מתפשרת, על מנת למצוא פתרונות יעילים ללקוחותינו. 

צוות המשרד מספק שירות משפטי ברמת גבוהה ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

חן - משרד עורך דין דיני עבודה

תפריט נגישות

חן - משרד עורכי דין

ייצוג חזק, פתרונות מעשיים.