עורך דין דיני עבודה

עורך דין לענייני עבודה שמייצר בעבורכם יתרונות. 

משרד עורך דין דיני עבודה מוביל בישראל למעלה מעשור. מומחים בהגנה על זכויות עובדים ובייצוג מעסיקים בדיני עבודה

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים בדיני עבודה. לרבות: הכוונה וייעוץ משפטי, ניהול משא ומתן, עריכת כתבי טענות, ליטיגציה בבית הדין לעבודה, הגשת ערעורים, הסכמי עבודה מותאמים, בירור תלונות על הטרדה מינית בעבודה, פיטורים שלא כדין, הטמעת נהלים ועוד. 

זקוקים לעו"ד לדיני עבודה?

הגעתם למקום הנכון, אנו נמצא לכם פתרונות.

אם יש לכם מחלוקת במקום העבודה מכל סוג, עליכם לדבר עם עו"ד לדיני עבודה. חשוב מאוד שתעשו זאת לפני נקיטת כל פעולה שעלולה להשפיע על מצבכם. כל עורך דין דיני עבודה במשרדנו, הינו עורך דין מוביל בדיני עבודה שעוסק בתחום באופן ממוקד ובעל ניסיון מעשי רב שנים. 

אנו מבינים שאנשים הפונים למשרדנו, לעיתים קרובות מגיעים בלחץ וחוסר וודאות בנוגע למצבם ומחפשים תשובות. זה יכול להיות מעסיק שקיבל תביעה לא מוצדקת או עובד שהפרו את זכויותיו במקום העבודה.

לעורכי הדין שלנו יש ניסיון מוכח בתוצאות בבתי הדין לעבודה. והם פועלים באופן קבוע בתיקים בעלי פרופיל גבוה הן עבור מעסיקים והן עבור עובדים. היו סמוכים ובטוחים כי לכל עורך דין לענייני עבודה אצלנו יש את הכישורים והמומחיות לטפל בכל נושא משפטי הקשור בדיני עבודה.

הכירו את הזכויות והחובות של עובדים שכירים ומעסיקים >

עובדים שכירים? למדו את זכויותיכם וגלו מה הן האפשרויות שלכם – וכמה פיצויים אתם עשויים לקבל 

עורך דין זכויות עובדים

מעסיקים עובדים? למדו על העצות שלנו למעסיקים, וגלו את דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם 

ייצוג מעסיקים

חן - משרד עורכי דין

אנו מהווים בית לעורכי דין מובילים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו. המשרד מורכב מעו"ד לדיני עבודה מנוסים ומוערכים, בעלי יכולת ליטיגציה גבוהה ביותר בבית הדין לעבודה.

ההתמקדות שלנו בדיני עבודה אפשרה לנו לפתח עומק וניסיון ייחודי בתחום דיני העבודה. דבר שמאפשר לנו לנקוט בגישה בלתי מתפשרת, על מנת למצוא פתרונות יעילים ללקוחותינו. 

צוות המשרד מספק שירות משפטי ברמת גבוהה ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

עורכי דין חן

למה עורכי הדין שלנו

האנשים הנכונים לעבודה

לעורכי הדין שלנו ניסיון רב שנים בכל התחומים בדיני עבודה. היו בטוחים שעורכי הדין שלנו טיפלו בתיק כמו שלכם או דומה.

מקצועיות ויחס אישי

בכל עניין יתלווה אלייך עורך דין דיני עבודה באופן צמוד שיגבש אסטרטגיה מוקפדת וחכמה על מנת להצליח בתיק המשפטי שלך.

ניסיון מעשי

לכל אחד מעורכי הדין שלנו הצלחות מרשימות בהופעה בבית הדין לעבודה, לרבות בבית הדין הארצי לעבודה.

ייעוץ משפטי מותאם

אנו מתחייבים להעניק לכם את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר האפשרי, בצורה מעשית וחסכונית.

שירות משפטי מקיף

במשרדנו עורכי דין בעלי מומחיות בתחומי משפט נוספים. גם לאחר קבלת פסק דין לטובתכם נוכל להעניק לכם שירותי גבייה.

שכר טרחה גמיש

אנו מציעים מגוון של תוכניות תשלום שכר טרחה שמותאמות למקרה המיוחד שלכם.

כתבות מובילות בדיני עבודה!

פיטורים שלא כדין

עמוד הבית עורך דין דיני עבודה ניסיון מוכח תוצאות יחס אישי נפגעת מפיטורים שלא כדין: פיטורים מפלים, פיטורים ללא שימוע, פיטורים בזמן מחלה, פיטורים בהיריון,

קרא עוד »

שימוע לפני פיטורים

בין אם אתה עובד שכיר ובין אם אתה מעסיק, כדאי שתכיר מהו שימוע לפני פיטורים. על מנת שתוכל לעבור את התהליך הזה בצורה נכונה, תחילה

קרא עוד »

איך לנסח מכתב התפטרות

שוקל להתפטר ממקום העבודה? למד איך לנסח מכתב התפטרות. על מנת לנסח מכתב התפטרות בצורה נכונה, תחילה למד על המרכיבים העיקריים שחייבים לרשום במכתב התפטרות.

קרא עוד »

זכויות נהגי משאית

עובדים כנהגי משאית בענף ההובלה ולא קיבלתם את הזכויות שלכם? לפי הטכוגרף עבדתם שעות נוספות ולא קיבלתם בעדם תשלום? המעסיק מסרב למסור לכם דוחות על

קרא עוד »

הטרדה מינית בעבודה

עמוד הבית עורך דין דיני עבודה ניסיון מוכח תוצאות יחס אישי חווית הטרדה מינית במקום העבודה על ידי מנהל או עמית לעבודה: כפייה לבצע אקט

קרא עוד »

מה הלקוחות שלנו אומרים

לקוחותינו נמצאים בלב העשייה שלנו, אנו מחוייבים לפעול למענם בעוצמה בלתי מתפשרת >

maor hagay
maor hagay
12:55 09 Jan 22
מספר 1 בתחום! עזר בכל מה שצריך והרבה מעברממליץ בחום!!
פאולה פילדרוסר
פאולה פילדרוסר
13:16 24 Oct 21
משרד של אחים תותחים , אמפטיים , יודעים להרגיע ומשרים תחושת ביטחון ויחסי אנוש טובים החל מהמזכירות ועד התוצאה הסופית. ומה שהכי חשוב , עזרו לי להחזיר 10,000 שח מהמעסיק שלא נהג איתי כדין. תודה לכם . ממליצה בחום שווה של שקל.
גפן יום טוב
גפן יום טוב
08:10 14 Oct 21
מהרגע הראשון קיבלתי יחס אדיב, שקיפות מלאה וכנות רבה.מקצועיים ביותר! ממליצה מאוד!
maayan Beckerman
maayan Beckerman
04:51 14 Oct 21
הצוות קשוב ומכיל ,יודע לתת מענה מקצועי עם הרבה ידע וביטחון, נותנים את התחושה שאתה במקום הנכון והתוצאות לא מאכזבות
אולגה לוי
אולגה לוי
17:08 06 Oct 21
אנחנו עובדות עם אלעד כמה שנים טובות.ההענות ההבנה התמיכה והתוצאות לכל מצב שיהייההם מעל המצופה❤אלעד נותן הרגשה של חברות וזה לא מובן מאליו.ממליצה בחום על משרדו ועל ייצוגו בכל סיבה שלא תהייה.אין מצב שלא תצאו מרוצים.זכינו להכיר אדם נדיר????????
לקריאת כל הביקורות
js_loader

שאלות נפוצות

אתם שואלים, עו"ד לדיני עבודה משיב

מה תפקידו של עורך דין לדיני עבודה?

עורך דין לענייני עבודה, בשונה מעו"ד כללי, הוא עורך דין שעוסק באופן ממוקד בדיני עבודה.

התפקיד שממלאים עורכי דין לדיני עבודה בפתרון סכסוכי עבודה הוא משמעותי ביותר. בעיקר בנושאים המתעוררים בקשר לפיצויים, תנאי העבודה, תנאי השכר, אופן סיום העבודה ופרשנות הסכם העבודה.

סכסוך עבודה יכול להיפתר באמצעות עורכי דין לדיני עבודה גם ללא צורך בניהול הליך משפטי. הליכי משא ומתן בין הצדדים יכולים להתנהל באופן ישיר או כחלק מהליכי גישור ובוררות או במהלך ישיבת קדם המשפט.

כמה עולים השירותים של עו"ד לדיני עבודה?

שכר הטרחה לעורך דין לדיני עבודה תלוי במספר משתנים שונים. העיקרים מביניהם הם: מורכבות התיק, צפי הימשכות ההליך, סיכויי הצלחת התיק, וניסיונו של עורך הדין.

זו הסיבה ששכר הטרחה לא יכול להיות קבוע והוא מותאם למידותיו של כל לקוח בנפרד.

השיטה הנפוצה במשרדי עורכי דין לדיני עבודה לחיוב לקוחות היא •מקדמה עם החתימה על הסכם שכ"ט •ועמלה המחושבת כאחוז מהסכום המתקבל מהמעסיק בסיום ההליך המשפטי.

לפי שיטה זו, שמטרתה לסייע ללקוחות שמתקשים לשלם את שכר הטרחה במלואו כבר בהתחלה, רוב התשלום לעורך דין מתבצע בסיום ההליך המשפטי ותלוי בהצלחת התיק.

יחד עם זאת לא מן הנמנע שבמקרים אחרים שכר הטרחה יקבע לפי מחיר הנקבע מראש (מחיר פיקס) שמשולם במלואו בתחילת ההליך או בתשלומים על פי שלבי ההתקדמות בתיק.

איך עורך דין דיני עבודה יכול לעזור?

הבקיאות בדיני עבודה מעניקה לעורך דין לענייני עבודה עדיפות משמעותית על פני עורכי דין אחרים. ואף משיגה לו יתרון בייצוג לקוחותיו בבית הדין לעבודה, מול הרשויות השונות ובמסגרת הליכי מו"מ.

לאחר שישמע את סיפור המקרה של הלקוח, עורך דין מומחה לדיני עבודה ידע כבר בפגישה הראשונה אם זה מקרה שמתאים לייצוג על ידי עורך דין לדיני עבודה ואף להעריך באופן ראשוני את סיכויי הצלחת ההליך המשפטי.

אתם מקבלים כל תיק לייצוג?

לא. בשל העומס העבודה הרב במשרדנו אנחנו לא יכולים לייצג בכל המקרים שמגיעים למשרדנו. לאחר בחינת התיק ושמיעת סיפור המקרה מצד הלקוח אנחנו מבצעים הערכה של התיק. אם אנחנו מוצאים שהתיק מתאים לייצוג על ידי משרדנו אנחנו מציעים ללקוח הצעת מחיר של שירותינו להמשך טיפול משפטי.

כמה זמן אורכת פגישת ייעוץ עם עו"ד לדיני עבודה?

בדרך כלל, פגישת ייעוץ בדיני עבודה של 1-3 שעות, עם עורך דין לענייני עבודה במשרדנו, תספיק לנו כדי לתת לך ייעוץ משפטי ראשוני ומותאם למקרה הספציפי שלך. 

האם התהליך המשפטי מסובך?

בעבור עורך דין מנוסה בדיני עבודה, במקרים מסוימים, ההליך הכרוך בתביעה נגד מעסיק לבית הדין לעבודה יכול להיות פשוט יחסית. בעוד שבמקרים אחרים זה יכול להיות מסובך מאוד אפילו לעו"ד לדיני עבודה בעל ניסיון רב.

המקרים הפשוטים יותר הם בקשר לתביעות שהחוק או הפסיקה ברורים לגבי הזכויות של העובד, יש בידי העובד כבר בשלב המקדמי מספיק ראיות על מנת להוכיח את תביעתו, ויש מעט מאוד עניינים שנויים במחלוקת בין הצדדים. זה עשוי לקרות בתביעות שכר ופנסיה, כאשר מה שדרוש מעורך הדין זה לבצע חישובים בלבד.

יחד עם זאת, גם המקרים הפשוטים לכאורה יכולים להסתבך ולהפוך למורכבים. זה עשוי לקרות למשל, במקרים שתלושי השכר הם פיקטיביים ויש מחלוקת לגבי גובה השכר. דוגמה אחרת, כאשר המעסיק טוען לשלילת פיצויים או מכחיש את פיטוריו של העובד ועוד.

ויש מקרים אחרים הכוללים תחומים מורכבים יותר של דיני עבודה. כגון תביעות אפליה, תביעות להכרה ביחסי עבודה, תביעות בגין הטרדה מינית, תביעות שמשלבות אלמנטים מסחריים.

מטבען של תביעות אלה, המעסיק פועל בזמן אמת על מנת לטשטש את מעשיו הפסולים. הסיבה לכך היא ברורה, על מנת שלא יהיה בידי העובד ראיות נגדו. במקרים אלה התחום "האפור" במובן המשפטי הוא רחב מאוד כך שהתוצאה יכולה להשתנות משופט לשופט.

מה צפוי לי בפגישת הייעוץ?

בפגישה איתנו נדריך אתכם מה התהליך להגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

מהם שלבי ההליך בבית הדין לעבודה?

כתב תביעה ⇐ כתב הגנה ⇐ הליכי גילוי ועיון במסמכים ⇐ דיון מקדמי ⇐ תצהירי עדות ⇐ דיון הוכחות ⇐ סיכומים ⇐ פסק דין

מהם סוגי התביעות שמוגשות לבית הדין לעבודה?

את התביעות שמוגשות לבית הדין לעבודה אפשר לחלק למספר קטגוריות עיקריות:
  • תביעות שכר ופיצויי פיטורים: בכלל אלה: חופשה שנתית, דמי הבראה, פדיון חופשה, דמי חגים, הפקדות לפנסיה, דמי מחלה, עמלות, פיצויי פיטורים ועוד.
  • פיטורים שלא כדין: בקטגוריה זו מוגשות תביעות אשר מבוססות על פיטורים שבוצעו בניגוד לכללי הדין לרבות תביעה לביטולם.
  • אפליה בעבודה: בקטגוריה זו מוגשות תביעות אשר מבוססות על אפליה אסורה בתנאי העסקה או בפיטורים.
  • הטרדה מינית: בקטגוריה זו מוגשות תביעות אשר מבוססות על הטרדה מינית במקום העבודה.
  • הכרה ביחסי עבודה: בקטגוריה זו מוגשות תביעות להכרה ביחסי עבודה. לרוב, התביעות מוגשות על ידי פרילנסר להכיר בו כעובד שכיר ולקבל זכויות שמגיעות לעובד שכיר.
  • הסכם עבודה: בקטגוריה זו מוגשות תביעות בגין הפרת הסכם עבודה לרבות אכיפתו.
  • מכרזים: בקטגוריה זו מוגשות עתירות כנגד מינויים שבוצעו בניגוד לכללים, לרבות פגמים בהליכי המינוי. בנוסף מוגשות עתירות כנגד מכרז בשל פגמים בתנאי המכרז, לרבות תנאי סף לא מידתיים.

פוטרתי מהעבודה, מה עליי לעשות?

בראש ובראשונה, עליך להגיש את התיק שלך לבדיקה אצל עורך דין לדיני עבודה על מנת שיבחן את המקרה שלך ויעריך אם הפיטורים שלך הם פיטורים שלא כדין. חשוב שתפנו בהקדם לעורך דין שכן שיהוי בהגשת תביעה לרבות בקשה לצו אכיפה יכול לפגוע בסיכויים שלך להצליח בתביעה נגד המעסיק. עורכי דין לדיני עבודה עשויים גם לסייע לך להשיג פשרה מחוץ לבית המשפט באמצעות חבילת פיצויים כספיים.