עורך דין דיני עבודה

עורך דין לענייני עבודה שמייצר בעבורכם יתרונות. 

זקוקים לעו"ד לדיני עבודה?

הגעתם למקום הנכון, אנו נמצא לכם פתרונות.

אם יש לך מחלוקת במקום העבודה מכל סוג שהיא, עליך לדבר עם אחד עו"ד לדיני עבודה שלנו לפני נקיטת כל פעולה שעלולה להשפיע על מצבך בעבודה. 

עורכי דין לדיני עבודה במשרדנו, הם עורכי דין מובילים בדיני עבודה שעוסקים בתחום באופן ממוקד ובעלי ניסיון מעשי רב שנים. 

אנו מבינים שאנשים הפונים למשרדנו, לעיתים קרובות מגיעים בלחץ וחוסר וודאות בנוגע למצבם ומחפשים תשובות. זה יכול להיות מעסיק שקיבל תביעה לא מוצדקת או עובד שהפרו את זכויותיו במקום העבודה.

לנו יש את התשובות לתת לך. בדרך כלל, פגישת ייעוץ בדיני עבודה של 1-3 שעות, עם עורך דין לענייני עבודה במשרדנו, תספיק לנו כדי לתת לך ייעוץ משפטי מותאם למקרה הספציפי שלך. 

לעורכי הדין שלנו שורה של הצלחות מרשימות בייצוג בדיני עבודה לרבות בליטיגציה בבית הדין לעבודה, וברשותם הכלים הנכונים והניסיון המוכח להגן על האינטרסים שלך. 

בכל עניין יתלווה אלייך עורך דין דיני עבודה באופן צמוד שיגבש אסטרטגיה מוקפדת וחכמה על מנת להצליח בתיק המשפטי שלך.

דיני עבודה

דיני עבודה זה תחום מיוחד במשפט ודרוש בו סבלנות, חריצות ותשומת לב לפרטים. עורכי דין העוסקים בתחום זה חייבים להכיר היטב את החוקים, תקנות, צווי הרחבה וההסכמים קיבוצים. כמו גם את האופן שבו הם מתקשרים זה עם זה. ישנם סוגים רבים ושונים של חוקי עבודה המכסים תחומים רבים ושונים כגון: פיצויים, פיטורים שלא כדין, אפליה, שכר, עבודת נשים, שעות נוספות, ועוד.

ניסיון, מומחיות ותוצאות

משרדנו פועל למעלה מעשור בהגנה על זכויות עובדים ובייצוג מעסיקים בדיני עבודה. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים בדיני עבודה, לרבות: הכוונה וייעוץ משפטי, ניהול משא ומתן, עריכת כתבי טענות, ליטיגציה בבית הדין לעבודה, הגשת ערעורים, הסכמי עבודה מותאמים, בירור תלונות על הטרדה מינית בעבודה, פיטורים שלא כדין, הטמעת נהלים ועוד. 

אנו מתחייבים להעניק לך את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר האפשרי, בצורה מעשית וחסכונית.

משרד עורכי דין לדיני עבודה שמקשיב

אנו מכירים את האילוצים של לקוחותינו ופועלים ללא לאות על מנת לוודא שהתיקים שלהם יטופלו בזהירות ובכבוד מירביים. לצוות עורכי הדין שלנו ניסיון רב בכל ההיבטים של משפט העבודה והוא יהיה שם בכל שלב, מייעוץ ועד הופעה בבית הדין לעבודה.

האנשים הנכונים לעבודה

לעורכי הדין שלנו יש מומחיות בתחומים שונים של דיני עבודה אך לא זו בלבד. לעורכי הדין שלנו מומחיות גם בתחום העסקי, אזרחי, חוזים וגבייה. כלומר נוכל לספק לך ייעוץ משפטי מקיף ומותאם בכל ההיבטים המשפטיים שיכולים להשפיע על המקרה שלך. במשרד עורכי דין חן אנו מציעים קשת מקיפה של שירותים משפטיים שיתרמו להצלחה בטיפול המקרה שלך.

שכר טרחה גמיש

אנו מבינים שכל מקרה דורש התייחסות מיוחדת לרבות אופן תשלום ניהול ההליך המשפטי. לכן אנו מציעים מגוון של תוכניות תשלום שכר טרחה שמותאמות למקרה המיוחד שלך.

עובדים שכירים ? למדו את זכויותיכם וגלו מה הן האפשרויות שלכם – וכמה פיצויים אתם עשויים לקבל 

עובדים שכירים

עורך דין זכויות עובדים

מעסיקים עובדים? למדו על העצות שלנו למעסיקים, וגלו את דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם 

מעסיקים

ייצוג מעסיקים

עורך דין דיני עבודה | חן - משרד עורכי דין

אנו מהווים בית לעורכי דין מובילים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו. המשרד מורכב מעו"ד לדיני עבודה מנוסים ומוערכים, בעלי יכולת ליטיגציה גבוהה ביותר בבית הדין לעבודה.

ההתמקדות שלנו בדיני עבודה אפשרה לנו לפתח עומק וניסיון ייחודי בתחום דיני העבודה. דבר שמאפשר לנו לנקוט בגישה בלתי מתפשרת, על מנת למצוא פתרונות יעילים ללקוחותינו. 

צוות המשרד מספק שירות משפטי ברמת גבוהה ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

עורכי דין חן

איך עורך דין לדיני עבודה יכול לעזור?

עורך דין לענייני עבודה, בשונה מעורך דין כללי, הוא עורך דין שעוסק באופן ממוקד בדיני עבודה.

מדובר בעורך דין שמייעץ ומייצג את אחד הצדדים להסכם עבודה בנוגע לזכויות או החובות שלו במסגרת יחסי העבודה.

לצורך כך הוא רותם את כל יכולותיו המקצועיות על מנת ללמוד לעומק את משפט העבודה. הבקיאות בדיני עבודה מעניקה לעורך דין לענייני עבודה עדיפות משמעותית על פני עורכי דין אחרים. ואף משיגה לו יתרון בייצוג לקוחותיו בבית הדין לעבודה, מול הרשויות השונות ובמסגרת הליכי מו"מ.

התפקיד שממלאים עורכי דין לדיני עבודה בפתרון סכסוכי עבודה הוא משמעותי ביותר. בעיקר בנושאים המתעוררים בקשר לפיצויים, תנאי העבודה, תנאי השכר, אופן סיום העבודה ופרשנות הסכם העבודה. סכסוך עבודה יכול להיפתר באמצעות עורכי דין לדיני עבודה גם ללא צורך בניהול הליך משפטי בבית הדין לעבודה וזאת לאור ניסיונם הרב בתחום. הליכי משא ומתן בין הצדדים יכולים להתנהל באופן ישיר או כחלק מהליכי גישור ובוררות או במהלך ישיבת קדם המשפט.

לאחר שישמע את סיפור המקרה של הלקוח, עורך דין מומחה לדיני עבודה ידע כבר בפגישה הראשונה אם זה מקרה שמתאים לייצוג על ידי עורך דין לדיני עבודה ואף להעריך באופן ראשוני את סיכויי הצלחת ההליך המשפטי.

מה הלקוחות שלנו אומרים

לקוחותינו נמצאים בלב העשייה שלנו, אנו מחוייבים לפעול למענם בעוצמה בלתי מתפשרת >

maor hagaymaor hagay
12:55 09 Jan 22
מספר 1 בתחום! עזר בכל מה שצריך והרבה מעברממליץ בחום!!
משרד של אחים תותחים , אמפטיים , יודעים להרגיע ומשרים תחושת ביטחון ויחסי אנוש טובים החל מהמזכירות ועד התוצאה הסופית. ומה שהכי חשוב , עזרו לי להחזיר 10,000 שח מהמעסיק שלא נהג איתי כדין. תודה לכם . ממליצה בחום שווה של שקל.
גפן יום טובגפן יום טוב
08:10 14 Oct 21
מהרגע הראשון קיבלתי יחס אדיב, שקיפות מלאה וכנות רבה.מקצועיים ביותר! ממליצה מאוד!
maayan Beckermanmaayan Beckerman
04:51 14 Oct 21
הצוות קשוב ומכיל ,יודע לתת מענה מקצועי עם הרבה ידע וביטחון, נותנים את התחושה שאתה במקום הנכון והתוצאות לא מאכזבות
אולגה לויאולגה לוי
17:08 06 Oct 21
אנחנו עובדות עם אלעד כמה שנים טובות.ההענות ההבנה התמיכה והתוצאות לכל מצב שיהייההם מעל המצופה❤אלעד נותן הרגשה של חברות וזה לא מובן מאליו.ממליצה בחום על משרדו ועל ייצוגו בכל סיבה שלא תהייה.אין מצב שלא תצאו מרוצים.זכינו להכיר אדם נדיר????????
js_loader

עו"ד לדיני עבודה? פשוט תמצאו חן.

משרד עו"ד לדיני עבודה שיעניק לכם מעטפת משפטית כוללת להצלחה בתיק שלכם. בין אם אתם מעסיקים עובדים ובין אם אתם עובדים שכירים – אנחנו כאן בשבילכם. לעורכי דין שלנו ניסיון לייעץ לכם בכל נושא שקשור לדיני עבודה. ולייצג אתכם בבית הדין לעבודה בעוצמה במקרה הצורך. אנו נלמד את המקרה שלך ונציע לך פתרונות מעשיים, ללא התחייבות.

עורך דין דיני עבודה
עורך דין דיני עבודה