אודות המשרד

חן – משרד עורכי דין

"נלחמים למענך בחירוף נפש תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך."

עורכי דין חן

הסיפור שלנו

בשנת 2012, עו"ד אלעד חן הבין, שרוב העובדים במדינת ישראל לא מודעים לזכויות הבסיסיות שלהם בעבודה. ומנגד מעסיקים רבים נתבעים על ידי עובדים בגלל שהם לא קיבלו הכוונה משפטית ועצה טובה בזמן. לכן באותה שנה הוא החליט להקים משרד עורכי דין עצמאי שיעסוק בתחום דיני עבודה. 

לאחר שעו"ד איתי חן סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות ואת התמחותו בפרקליטות האזרחית, הוא החליט ללכת בדרכו של אחיו ולהתמחות במשפט עסקי-אזרחי ובדיני עבודה. הוא הבין שהוא לא מתלהב מלייצג את המדינה ומעדיף להתמקד בעזרה לאנשים. עו"ד איתי חן הכניס למשרד שיטות עבודה חדשות, הרחיב את תחומי העיסוק של המשרד ובהתאמה הגדיל את קהל לקוחותיו.

כך למעשה הוקם ונוסד משרד עורכי דין חן על שמם של האחים עורכי הדין.

הרעיון המכונן של הקמת המשרד הוא להעניק פתרונות מעשיים לחברות וליחידים תוך הקפדה על מקצועיות ויחס אישי. במשך השנים בשל גידול היקף הלקוחות ועל מנת לתת מענה מקיף לצרכיהם, המשרד התרחב לתחומי משפט נוספים. 

משרד רב-תחומי

היום המשרד מעניק מעטפת משפטית ופתרונות מעשיים ללקוחותיו הרבים במגוון רחב של תחומים. החל מסכסוכי עבודה ועריכת הסכמים ועד לסכסוכי אזרחיים ועסקיים לרבות נדל"ן. בין לקוחותינו נמנים אנשי ציבור מוכרים, חברות מסחריות, בעלי עסקים, חברות-הזנק, ואנשים פרטיים.

המשימה שלנו

אנחנו נלהבים מהעבודה שלנו, ואנו מחויבים לעזור לך להשיג את התוצאות המגיעות לך.

משרדנו מחויב לספק שירות לקוחות יוצא דופן, יושרה ללא פשרות ואיכות מעולה. אנו משרד עורכי דין בשירות מלא המטפל במקצועיות בקשת רחבה של תחומים, הן לחברות והן ליחידים. מטרת משרדנו היא לספק שירותים משפטיים איכותיים ללקוחותינו בצורה יעילה וחסכונית.

הניסיון שלנו

במשרדנו תמצאו עורכי דין מנוסים בעלי ידע וניסיון מעשי רב שנים במגוון רחב של תחומים. עורכי הדין שלנו מתמקדים בפרטים ויש להם ראייה משפטית רחבה לגבי כל מקרה שמגיע לטיפולם. בין אם אתם זקוקים לעזרה בדיני עבודה, עריכת הסכמים, סכסוכים אזרחיים ועסקיים או נדל"ן, צוות עורכי הדין שלנו צריכה להיות הבחירה הראשונה שלך.

הדרך שלנו

אתם תאהבו את הדרך שבה אנחנו עושים דברים כאן – כנות וזמינות. נהיה כנים איתכם מראש בכל שלב בדרך ונפרוש בפניכם את האפשרויות הריאליות לציפיות שלכם. נהיה זמינים לשאלותיכם וקשובים לצרכים שלכם. עורכי הדין שלנו יעמדו לרשותכם גם בשעות לא שגרתיות. אתם יכולים להיות בטוחים שהמסירות שלנו לטיפול בתיק המשפטי שלכם לעולם לא תוזנח. הצלחתכם היא הצלחתנו.

למה לבחור בנו

אנו יודעים שבחירת משרד עורכי דין יכולה להיות החלטה קשה, ולכן ברצוננו לספר לכם עוד על הסיבה שאנו חושבים שכדאי לכם לבחור בנו. קודם כל, יש לנו את אחד מהצוותים המשפטיים הטובים באזור, מה שאומר שהתיק שלך יטופל על ידי אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים. שנית, אנו מציעים שירותים נוחים ויכולים לעבוד עם התקציב שלך – בניגוד להרבה משרדי עורכי דין אחרים. לבסוף, עורכי הדין שלנו זמינים תמיד לשוחח איתך ולענות על כל שאלה או דאגה שיש לך.

חן - משרד עורכי דין

ייצוג חזק, פתרונות מעשיים.