אלעד חן, עו"ד

התוכנית להחזרת השליטה הכלכלית על חייך

מעטפת פרימיום הכוללת פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לבעלי חובות של 150,000 שקלים ומעלה, תוך ליווי משפטי הדוק לאורך כל התהליך.

Image Description

התוכנית שתוציא אותך מהחובות ותחזיר לך את האוויר לחיים!

זמינות 24/7

איתך בכל החלטה

עו"ד צמוד 1/1

צוות מקצועי מאחורייך

חווית פגיעה עסקית? נכנסת לחובות?

ספגת מכה קשה, אולי אפילו אנושה, ועכשיו אתה מתקשה לחזור למסלול? אל תדחה למחר את מה שהיית צריך לעשות אתמול. אני כאן בשביל אנשים כמוך, אלה שלא מוותרים בקלות, אלה שמוכנים להתמודד עם כל אתגר ולנצח.
הדרך החדשה שלך מתחילה עכשיו >

צפו בעורך דין אלעד חן מסביר:

Muted

החוב ילך ויגדל.. אלא אם תקבל החלטה לעצור אותו!

1,000,000

אתה מוכן לעשות מה שצריך כדי לעצור את החובות ולצאת לדרך חדשה?

אני לא מבטיח לך קסמים. אני מבטיח לך עבודה קשה, תחכום, יצירתיות, ולעשות את הטוב ביותר למענך. אבל קודם כל, עלייך לקבל החלטה.

אסטרטגיה מותאמת אישית

מרגישים תקועים? החובות מעיקים? לא רואים דרך לצאת מזה? אל דאגה! אני כאן כדי לעזור לך לצאת מהבור ולשים סוף לסיוט הזה.

תוכנית חמשת השלבים להסדרת החובות שלך!

שחרור תזרים מזומנים

אנהל עבורך משא ומתן נחוש מול כל הגורמים המרכזיים - בנקים, חברות אשראי, ספקים, רשויות ממשלתיות ועוד - כדי לשחרר עיקולים ולהסיר הגבלות.

בניית תוכנית עבודה מותאמת אישית

ביחד עם רו"ח מקצועיים בתחום, אבצע ניתוח פיננסי מעמיק של מצבך הכלכלי. אבחן את היתכנות ההמשך של פעילות העסק שלך. אבנה עבורך תוכנית מותאמת אישית שתאפשר לך לחזור לעמוד על הרגליים.

בחירת מסלול פעולה

בחירת מסלול מותאם למצב הכלכלי שלך ושל העסק, תוך התחשבות באינטרסים נוספים. שתי אפשרויות עיקריות:

א. הסדרת חוב ופירוק החברה:
 • ניהול משא ומתן קשוח מול נושים מרכזיים להשגת הסדר חוב מקובל.
 • גיבוש תוכנית פריסת תשלומים ריאלית.
 • ייצוג בבית המשפט בהליך אישור הסדר החוב ופירוק החברה.
 • ב. הקפאת הליכים והבראה:
 • ניתוח פיננסי מעמיק של מצב העסק (הכנסות, הוצאות, תזרים מזומנים, מאזן, חשבונות רווח והפסד).
 • בניית תוכנית הבראה ריאלית עם צעדים למימוש, לוחות זמנים ואיתור מקורות מימון.
 • ייצוג בבית המשפט בהליך אישור תוכנית ההבראה.
 • ביצוע התוכנית

  אהיה לצידך לאורך כל התהליך ואלווה אותך באופן צמוד. אנהל משא ומתן קשוח מול נושים, אעזור לך לגייס מימון, אפקח על ביצוע התהליך ואעשה כל מה שצריך כדי להבטיח שהתוכנית תצליח.

  מעקב צמוד ותמיכה לאורך כל התהליך

  לא אנטוש אותך לאחר סיום התהליך. אמשיך ללוות אותך ולייעץ לך לאורך כל הדרך. אעזור לך להתמודד עם אתגרים וקשיים. אתמוך בך בבניית עתיד כלכלי יציב ובטוח.

  הערה: תוכנית זו היא כללית ומתואמת אישית לכל מקרה. צוות מקצועי ילווה אותך לאורך כל התהליך ויסייע לך לקבל את ההחלטות הנכונות עבורך.

  צפו בעורך דין אלעד חן בתוכנית חיסכון

  עו"ד אלעד חן ייצג בתיק את החברה של כוהנת הכושר "שר פיטנס", ואף הצליח ביוזמה וביצירתיות יוצאת דופן להביא לסגירת עסקה ורכישה מול רמי לוי וגוד פארם".

  בנוסף עו"ד חן ליווה וייצג בהצלחה את בני זוג בהליך חדלות פירעון אישי. הוא גילה הקשבה רבה ויחס אישי, תוך שהוא מסייע להם להתמודד עם המצב המורכב עד להתחלה חדשה

  Description of the image

  אנשים, לא תיקים

  מאז ומתמיד האמנתי במתן שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אני שם דגש על מתן שירות אישי ואיכותי למי שזקוק לייצוג משפטי מורכב בתחום חדלות פירעון, בעיקר עבור חייבים עם חובות גבוהים ממיליון שקלים. הסיבה לכך היא שאני מאמין כי יחס אישי ומקצועי הוא המפתח להצלחה בתיקים משפטיים מורכבים אלה. אני זמין עבור לקוחותיי לכל שאלה או בקשה, ומקפיד לעדכן אותם באופן שוטף בהתקדמות התיק.

  שירות אישי - המפתח להצלחה

  בניגוד למשרדי עורכי דין רבים, שם תיקים רבים מטופלים על ידי עורכי דין זוטרים, אני שם דגש על עבודה מעמיקה ויסודית תוך מתן יחס אישי לכל לקוח. אני באופן אישי מנהל את המו"מ ומלווה את הלקוח בתהליך מתחילתו ועד סופו.

  סינון תיקים - התמקדות בצרכים הייחודיים של כל לקוח

  כדי להבטיח את רמת השירות הגבוהה ביותר, אני מקפיד לסנן את כמות התיקים שאני מטפל בהם. גישה זו מאפשרת לי להקדיש לכל לקוח את הזמן והמשאבים הדרושים, תוך התמקדות בצרכיו הייחודיים.

  ניסיון רב שנים - ייצוג חייבים עם חובות גבוהים

  אני מתמקד בייצוג חייבים עם חובות גבוהים, החל ממיליון שקלים. ניסיון רב שנים בתחום זה מאפשר לי להעניק ללקוחותיי את הידע והכלים הדרושים להתמודדות יעילה עם ההליך המשפטי, תוך שמירה על זכויותיהם ואינטרסיהם.

  אני מאמין כי שירות אישי, מקצועי ויסודי הוא המפתח להצלחה. לכן, אני שם את כל כולי בייצוג כל לקוח, תוך חתירה בלתי מתפשרת להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורו.

  תיאום שיחת התאמה עם עו"ד אלעד חן

  אל תדחו את מה שהייתם צריכים לעשות אתמול למחר. עשו את הצעד הראשון שלכם להצלחה ותתאמו עוד היום שיחת ייעוץ עם עו"ד אלעד חן.

  שם מלא *
  טלפון *
  אימייל
  מה סכום החובות שלך? *
  האם יש לך עוסק מורשה או חברה?

  חן - משרד עורכי דין

  ייצוג חזק, פתרונות מעשיים.