עורך דין דיני עבודה בקריות

עורך דין דיני עבודה שמייצר בעבורכם יתרונות. 

זקוקים לעו"ד לדיני עבודה בקריות?

הגעתם למקום הנכון, אנו נמצא לכם פתרונות.

אם יש לך בעיה במקום העבודה אשר מחייבת ייעוץ משפטי מקצועי, עליך לדבר עם אחד מעורכי הדין שלנו. עורכי הדין שלנו מספקים ייצוג משפטי לחברות, עסקים משפחתיים ועובדים שכירים בכל ההיבטים בדיני העבודה. כתוצאה מייצוג מעסיקים ועובדים לאורך השנים, אנו מסוגלים לזהות את החולשות והחוזקות בכל תיק עבודה. מה שמאפשר לנו להמליץ לך לנקוט בטקטיקות מוקדמות מוכוונות תוצאה להצלחה בתיק המשפטי שלך.  

בפגישת ייעוץ בדיני עבודה אנו נבחן את המאפיינים הספציפיים של המקרה שלך, בהתאם לנקודת המבט הייחודית שלנו. אנו נוקטים בגישה המבוססת על שיתוף פעולה עם הלקוח ויחס אישי. לאחר בחינה של התיק שלך על ידי עורך דין דיני עבודה בקריות, אנו נמליץ לך על דרכי הפעולה האפקטיביות ביותר.

עורכי הדין שלנו מוכרים היטב בשל עבודתם מול המגזר הפרטי והציבורי באזור חיפה והקריות. עורכי הדין שלנו ניהלו מגוון רחב של תיקי עבודה עבור מגוון רחב של לקוחות באזור. בכלל אלה נמנים חברות גדולות, עסקים קטנים ומשפחתיים, מנהלים בכירים ועובדים שכירים.

הגישה שלנו היא לספק ייעוץ משפטי איכותי וריאלי כדי לסייע ללקוחותינו להימנע או לפתור בעיות בדיני עבודה בצורה יעילה וחסכונית. יש לנו ניסיון רב והצלחה בפתרון סכסוכים באמצעות מו"מ או גישור לפני הוצאות משפטיות מיותרות.

יחד עם זאת, במקרים מתאימים אחרים, אנו לא מהססים לנקוט בגישה קשוחה והבאת המחלוקת ישירות להכרעה בבית הדין לעבודה. ייצגנו בהצלחה לקוחות בפני כל רמות בתי הדין לעבודה ובכל המחוזות ופסקי הדין שהשגנו עבורם מדברים בעד עצמם.

בכל עניין יתלווה אלייך עורך דין דיני עבודה באופן צמוד שיגבש אסטרטגיה מוקפדת וחכמה על מנת להצליח בתיק המשפטי שלך.

עורכי הדין שאתה יכול לסמוך עליהם כדי לקבל את התוצאות המגיעות לך!

עובדים שכירים ? למדו את זכויותיכם וגלו מה הן האפשרויות שלכם – וכמה פיצויים אתם עשויים לקבל 

עובדים שכירים

עורך דין זכויות עובדים

מעסיקים עובדים? למדו על העצות שלנו למעסיקים, וגלו את דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם 

מעסיקים

ייצוג מעסיקים

עורך דין דיני עבודה בקריות | חן - משרד עורכי דין

אנו מהווים בית לעורכי דין מובילים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו. המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים ומוערכים, בעלי יכולת ליטיגציה גבוהה ביותר בבית הדין לעבודה.

ההתמקדות שלנו בדיני עבודה אפשרה לנו לפתח עומק וניסיון ייחודי בתחום דיני העבודה. דבר שמאפשר לנו לנקוט בגישה בלתי מתפשרת, על מנת למצוא פתרונות יעילים ללקוחותינו. 

צוות המשרד מספק שירות משפטי ברמת גבוהה ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

עורכי דין חן
מה הלקוחות שלנו אומרים

לקוחותינו נמצאים בלב העשייה שלנו, אנו מחוייבים לפעול למענם בעוצמה בלתי מתפשרת >

maor hagaymaor hagay
12:55 09 Jan 22
מספר 1 בתחום! עזר בכל מה שצריך והרבה מעברממליץ בחום!!
משרד של אחים תותחים , אמפטיים , יודעים להרגיע ומשרים תחושת ביטחון ויחסי אנוש טובים החל מהמזכירות ועד התוצאה הסופית. ומה שהכי חשוב , עזרו לי להחזיר 10,000 שח מהמעסיק שלא נהג איתי כדין. תודה לכם . ממליצה בחום שווה של שקל.
גפן יום טובגפן יום טוב
08:10 14 Oct 21
מהרגע הראשון קיבלתי יחס אדיב, שקיפות מלאה וכנות רבה.מקצועיים ביותר! ממליצה מאוד!
maayan Beckermanmaayan Beckerman
04:51 14 Oct 21
הצוות קשוב ומכיל ,יודע לתת מענה מקצועי עם הרבה ידע וביטחון, נותנים את התחושה שאתה במקום הנכון והתוצאות לא מאכזבות
אולגה לויאולגה לוי
17:08 06 Oct 21
אנחנו עובדות עם אלעד כמה שנים טובות.ההענות ההבנה התמיכה והתוצאות לכל מצב שיהייההם מעל המצופה❤אלעד נותן הרגשה של חברות וזה לא מובן מאליו.ממליצה בחום על משרדו ועל ייצוגו בכל סיבה שלא תהייה.אין מצב שלא תצאו מרוצים.זכינו להכיר אדם נדיר????????
js_loader

עו"ד לדיני עבודה בקריות? פשוט תמצאו חן.

משרד עו"ד לדיני עבודה בקריות שיעניק לכם מעטפת משפטית כוללת להצלחה בתיק שלכם. בין אם אתם מעסיקים עובדים ובין אם אתם עובדים שכירים – אנחנו כאן בשבילכם. 

עורך דין לדיני עבודה בקריות
עורך דין לדיני עבודה בקריות